HP J9150D – Aruba 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR (J9150D)

1540,13 

SKU: e953e8eab4dd Kategoria: Tagi: , , , ,

Opis

Hewlett Packard Enterprise Aruba 10G SFP+ LC SR. Maximum data transfer rate: 10000 Mbit/s, Interface type: SFP+, Fiber optic connector: LC. Cable type: Fiber optic, Maximum transfer distance: 300 m. Width: 55.9 mm, Depth: 12.7 mm, Height: 15.2 mm

denon avr-x1600h, mikrofalówka beko, odkurzacz robot, jak przygotować zdjęcie do druku, hp f2280 tusz, epson l3151 jak połączyć z wifi, jaką golarkę elektryczną wybrać, drukarka laserowa brother hl 1223we, lodowka do zabudowy mala, skarpety robocze, kody do gta 4 xbox 360, hp 6510, okap podszafkowy beko, kupno psc, paypal bezpieczeństwo, dcp-t510, rzeźnicze, kuchenka elektryczna wolnostojąca

yyyyy