Router Huawei Gpon Olt Ma5683T (huama5683t16p10g)

20498,76 

SKU: 02ec623e2f5e Kategoria: Tagi: , ,

Opis

Huawei MA5683T to terminal OLT przeznaczony do sieci GPON. Obudowa posiada wysokość 6U, można w niej zamontować maksymalnie 6 płyt serwisowych (GPON). W skład zestawu wchodzi jedna płyta z 16 portami (model GPFD + wkładki C+). Przy pomocy MA5683T możemy podłączyć maksymalnie 12288 abonentów wykorzystując 16 portowe płyty lub 6144 abonentów wykorzystując płyty 8 portowe. Wraz z OLT odłączamy 2 płyty zasilające DC (model PRTE, 48 V, moduły działają redundantnie), 1 płytę uplinkową X2CS wyposażoną w 2 sloty SFP+ (10 Gb/s), 1 płytę uplinkową GICF wyposażoną w 2 sloty SFP (łącznie 2 sloty SFP i 2 sloty SFP+) oraz 2 płyty kontrolne SCUN. Skład zestawu: 1x HUAWEI-H805GPFD (płyta GPON, 16 portów); 2x HUAWEI-H80-PRTE (płyta zasilająca, 48 V DC); 2x HUAWEI-H80D00SCUN02 (płyta kontrolna); 1x HUAWEI-H801GICF (płyta uplinkowa 2x GE); 1x HUAWEI-H80D00X2CS01 (płyta uplinkowa 2x 10G SFP+) 16x HUAWEI-SSX1T1LTD (wkładki GPON OLT C+); 1x HUAWEI-MA5683T-CHASS(obudowa MA5683T); 1x HUAWEI-MA5683T-ACC (akcesoria); 1x HUAWEI-H8E1FMCA(wentylator); 1x HUAWEI-H60BZ1MABO01 (middle service shelf). Specyfikacja: MA5683T Przepustowość przełączania (backplane bus) 1,5 Tb/s Prędkość przekazywania pakietów L2 726 Mp/s w trybie Active / Standby 1452 Mp/s w trybie Load sharing Przepustowość przełączania płyty kontrolnej 480 Gb/s w trybie Active / Standby 960 Gb/s w trybie Load sharing BER przy pełnym obciążeniu 99,999% MTBF ~ 45 lat Porty zarządzające Out of band Rj45 Konsolowy Porty upstream / uplink 2x SFP na płycie GICF 2x SFP+ na płycie X2CS (łącznie 2 sloty SFP i 2 sloty SFP+) Porty GPON 16 portów GPON z wkładkami C+ (płyta GPFD) Sposób zasilania DC Dopuszczalna temperatura pracy Od -25 do 65 st. C Dopuszczalna wilgotność powietrza 5%-95% RH Wymiary 482,6 x 283,2 x 263,9 mm Waga (samej obudowy) 7 kg GPFD Ilość portów 16 Rodzaje wkładek C+ Długość fali Tx: 1490 nm Rx: 1310 nm Przepustowość Tx: 2,49 Gb/s Rx: 1,24 Gb/s Zakres mocy optycznej (Tx) 3 – 7 dBm Czułość odbioru (Rx) -32 dBm Rodzaj złączy SC/UPC Kompatybilne włókna światłowodoweg Singlemode Maksymalny zasięg 20 km Czynnik ekstynkcji 8,2 dB Wymiary 22,86 x 237 x 395,4 mm Pobór mocy Statyczny: 26 W Maksymalny: 50 W Maksymalna wielkość ramki 2004 bajtów Dopuszczalna temperatura pracy Od -25 do 65 st. C SCUN Przepustowość przełączania 480 Gb/s w trybie active / standby 960 Gb/s w trybie load sharing Łączna przepustowosć 10 Gb/s w trybie active / standby 20 Gb/s w trybie load sharing Tablica adresów MAC 32768 Maksymalna ilość użytkowników 8192 Maksymalna ilość użytkowników multicast 8192 Maksymalna ilość kanałów multicast 4096 Maksymalna ilość jednoczesnych kanałów multicast 2000 Tablica routingu IPv4 5120 Tablica routingu IPv6 5120 Tablica ARP 8192 Ilość reguł ACL 1024 Maksymalna wielkość ramki 2052 bajtów Wykorzystując funkcję jumbo frame: 9216 VRF (L3 VPN) Tak Pobór mocy Statyczny: 30 W Maksymalny: 50 W Wymiary 25,4 x 237 x 395,4 mm Waga 0,5 kg GICF Porty 2 sloty SFP Kompatybilne płyty główne SCUN / SCUL / SCUH Pobór mocy Około 3,9 W Maksymalna wielkość ramki 2052 bajtów Wykorzystując funkcję jumbo frame: 9216 Wymiary 25,4 x 237 x 197,2 mm Dopuszczalna temperatura pracy Od -25 do 65 st. C X2CS Porty 2 sloty SFP+ Kompatybilne płyty główne SCUF / SCUN / SCUL / SCUH Pobór mocy Statyczny: 17,6 W Maksymalny: 18 W Maksymalna wielkość ramki 2052 bajtów Wykorzystując funkcję jumbo frame: 9216 Wymiary 25,4 x 237 x 197,2 mm Dopuszczalna temperatura pracy Od -25 do 65 st.C PRTE Złącze 3V3 Napięcie 48 V DC Statyczny pobór mocy 1,5 W Wymiary 25,4 x 237 x 105,1 mm

oppo reno 4 pro 5g, papeteria listowa do wydruku, l3151, samsung chmura, douszne słuchawki bezprzewodowe, beko wue7636awe, samsung 870 evo 500gb, xiaomi odkurzacz, różowym, podkładka chłodząca pod laptopa, 2060 ti, mediamarkt arkadia, gry do nintendo switch, a15s, mysz wireless, huawei mediapad t5 test, epson sterowniki, ekspres ciśnieniowy philips ep5444/50 lattego, ryzen 3600

yyyyy