Router HUAWEI GPON ONU (HG8546M)

139,20 

SKU: 6a33efb80fde Kategoria: Tagi: , , , ,

Opis

Huawe HG8546 ONT to terminal abonencki pracujący w sieciach GPON. Urządzenie posiada 1xGE, 3xFE, 1xPOTS, 1xUSB, a także radio pracujące w standardzie N 300Mbps. Podłączenie do sieci GPON poprzez złącze SC/UPC class B+.

bizhub 5020i, hp deskjet f735 sterowniki, zmywarka mała do zabudowy, rozmiar 48 męski, hp laserjet pro mfp m130nw, mate 40 pro, msi geforce rtx 2070 super gaming x trio 8gb gddr6, geforce gtx 1050ti, drukarka hp deskjet 2720, hp m1120 toner, lg 65 nano 867, jak wymienić tusz w drukarce hp deskjet 2130, drukarka hp laserjet pro m15a toner, top 10 horrorów, ip 11 64gb, lokówka do loków, gear s2, robot sprzatajacy z funkcja mopowania, tassimo kapsułki, lg webos 5.0

yyyyy