Masz w domu psa? Pewnie masz także sierść i różnego rodzaju plamy. Pozbądź się ich.

sierść w domu

Pies jest najwierniejszym przyjacielem oraz towarzyszem codziennym. Umila nam dni, ale także potrafi nieco napsocić. Zalegająca sierść czy też plamy na tapicerce to jego sprawka. Poznajmy kilka sposób, aby pozbyć się tego rodzaju zanieczyszczeń szybko oraz sprawnie.

Sierść – najtrudniejsza w usunięciu

Nie da się ukryć, że najtrudniejsza w usunięciu jest sierść. Jej wciąganie do odkurzacza jest czasochłonne oraz bardzo męczące. Lepiej zaopatrzyć się w specjalną szczotkę do usuwania sierści. Dzięki niej nie tylko oczyścimy wspomniane dywany, ale także obicia mebli czy też tapicerki. Pamiętajmy o tym, aby wybrać miękki model. Dlaczego jest to takie ważne? Miękka szczotka nie porysuje naszych mebli czy też nie uszkodzi obicia sofy.

Plamy z moczu

Jeśli naszemu pieskowi zdarzy się załatwić swoje potrzeby fizjologiczne na dywanie, to czym prędzej użyjmy chłonnego ręcznika kuchennego. Następnie zmieszajmy wodę z sodą oczyszczoną i nałóżmy na plamę. Dobre efekty możemy także osiągnąć dzięki środkom, które zawierają kwasek cytrynowy. Plamy z moczu nie tylko nieestetycznie wyglądają, ale także brzydko pachną.

Jeśli nie radzimy sobie z ciągłymi zanieczyszczeniami i jesteśmy już tym zmęczeni, to poprośmy o pomoc profesjonalistów. Profesjonalna firma sprzątająca dysponuje nie tylko doświadczeniem, ale również świetnym sprzętem oraz środkami czyszczącymi. Znajdźmy zatem firmę ze swojej okolicy i miejmy problem z głowy. Po wpisaniu frazy firma sprzątająca z Gdańska, Trójmiasto – na pewno znajdziemy odpowiednią firmę, która sprawi, że nasze mieszkanie znów będzie czyste i pachniało świeżością, nawet przy niesfornych psach, które tak bardzo kochamy.

Masz w domu psa? Pewnie masz także sierść i różnego rodzaju plamy. Pozbądź się ich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przewiń do góry
Call Now Button